Wordpress, size en hızlı web çözümünü sunmamız için geliştirildi.

Kişisel Bloglarınız, projeleriniz yada firmanız için size özel 100% responsive Wordpress temaları tasarlıyoruz.

Hızlı, güvenli, düşük maaliyetli ve SEO Uyumlu Wordpress'i, Opyon'nun gücü ile birleştirip; benzersiz, çoklu dil seçenekli ve özel iletişim formalarına sahip bir web sitesinin sahibi olmak için şimdi fiyat teklifi alın!

Wordpress'le Tanışın

Wordpress, PHP programlama dilini kullanarak içeriklerinizi internet ortamında yayınlamanıza ve yönetmenize olanak sağlayacak şekilde geliştirildi. Wordpress 16 yıldır gelişimini sürdürüyor; internetteki sitelerin %30'unda Wordpress kullanıldı ve bu oran her geçen daha da artıyor.

İspatlanmıştır

Wordpress, bugün her dört siteden birinde; kısaca 50 milyon sitede kullanılıyor. Dünyanın en popüler sitelerinden olan New York Times ve CNN, Wordpress'e güveniyor ve gücünü Wordpress'ten alıyor.

Güvenlidir

Güncellemeler vaktinde yapıldığı ve kimliği belirsiz kişiler tarafından geliştirilen eklentilerin kurulmaması durumunda, güvenlik riski Wordpress ile en aza iner. Bizler sitenizi hazırladıktan sonra sitenizi güvenlik testlerine sokarız ve varsa güvenlik sorunlarını gideririz.

Düşük Maliyetlidir

Wordpress tüm hosting firmalarınca desteklenir ve hostinglerde çalışır. Bizler Wordpress için hosting hizmeti sunarız ve fiyatlarımız çok uygundur. Hosting hizmetimizi kullanmak istemezseniz satın aldığınız başka bir hosting'de özel temanızı kullanabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli bir web sitesine ihtiyacınız varsa Wordpress doğru tercihtir. Geniş eklenti desteği ve yenilikçi yapısıyla Wordpress; kurumsal siteler, bloglar ve kişisel web siteleri için idealdir. Kendine has yönetim paneliyle mükemmeldir. Hemen hemen bütün haber siteleri Wordpress kullanıyor.

En iyi içerik yönetim sistemidir

Uzman bir el değdiğinde Wordpress ile yapamayacağınız şey yoktur. İçeriklerinizi kolayca yönetebilmenize olanak sağlarken, basit ve şık arayüzüyle sizleri yormaz. Fazla bilgiye sahip olmadan tüm içeriklerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Bloglar için idealdir

Blog yazmak eskide kalmadı; Wordpress bir blog yazarının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılar. Kaliteli içerik, kaliteli tasarımdan geçer, biz bu fikirdeyiz. Size özel blog teması yapıyoruz. Hadi Blogla!

Sitenize güç verir

Blog yazmak eskide kalmadı; Wordpress bir blog yazarının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılar. Kaliteli içerik, kaliteli tasarımdan geçer, biz bu fikirdeyiz. Size özel blog teması yapıyoruz. Hadi Blogla!

Bir çok sitede ve projede Wordpress kullanıldı

En iyiler Wordpress'i tercih etti;
Her gün yüzbinlerce insan Wordpress kullanmaya başlıyor ve sayı her geçen gün artıyor.

Wordpress Tabanlı Sitenizi Birlikte Yapalım!

Wordpress temanızı birlikte yapalım. Siteniz gücünü Wordpress'ten, etkisini Opyon'dan alsın.
Hedef kitlenize daha hızlı ulaşın.

Wordpress, PHP Programlama dili ile geliştirilmiş içerik yönetim sistemidir.

Wordpress içerik yönetim sistemi pazarının %59'unu elinde tutuyor ve 10 milyon web sitesinde, yani internetin %31'inde kullanılıyor. Geniş eklenti desteği ile amaca uygun temalar tasarlanabiliyor ve web içerikleri kolayca yönetilebiliyor.

Wordpress, PHP programlama dili ile geliştirildiği için herhangi bir PHP Hosting üzerinde çalışabilir. Opyon Hosting, Wordpress için özel paket fırsatları sunmaktadır ve tüm hosting paketleri Wordpress'i desteklemektedir.

Wordpress, kurumsal web siteleri, organizasyon yada etkinlikler, kişisel web siteleri veya kişisel bloglar için tercih edilebilir. Fiyat teklifi alarak size uygun çözümü sunmamıza izin verin.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Wordpress geniş bir kaynak yelpazesine sahiptir. Web üzerinde milyonlarca sayfa Wordpress sorunları yada eklentileri hakkında döküman barındırır.