Orta Hosting Özellikleri

Hosting firmaları bellek kullanımınızı %20 ile sınırlarken biz bunu yapmıyoruz. Aksine tüm paketlere (Başlangıç paketi hariç) kısıtlamasız 2 Core CPU ve 2 GB ECC RAM desteği sunuyoruz. Tüm paketlerde 200.000 Inode (dosya sayısı) limiti uyguluyoruz.

Genel

Orta Hosting paketinde paket başına; 1 Site barındırma, 50 GB disk alanı, 500 GB aylık trafik, 10 adet alt alan adı (subdomain) ve 10 FTP hesabı sunuyoruz.

Veritabanı

Orta Hosting paketinde paket başına; 10 veritabanı sunuyoruz. Bu veritabanlarının toplamı 1 GB boyutunu geçmemelidir.

Veritabanı

Orta Hosting paketinde paket başına; 10 E-Mail hesabı sunuyoruz. E-Mail kutusu için sunulan disk alanı, pakette sunulan disk alanını kullanır.

Donanım

Orta Hosting paketinde paket başına; 2 Core CPU ve 2 GB ECC RAM sunulur. Dosya sayısı (inode) limiti 200.000'dir.

Ek Özellikler

Ayrıca ücretsiz site taşıma hizmeti vermekteyiz (Cpanel'den Cpanel'e). Tek tık kurulum özelliğiyle 250+ fazla hazır yazılımı tek tıkla kurabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmetler

Opyon Hosting, tüm paketlerde ücretsiz Cpanel ve ücretsiz SSL sertifikası sunuyoruz.

Tüm Müşterilerimize Ücretsiz SSL Hizmeti Sunuyoruz.

Sitenizin güvenliğini, veri gizliliğini ve şifrelemeyi önemsiyoruz.
Bu yüzden sizlere ömür boyu ücretsiz SSL sertifikası hizmeti sunuyoruz. Hatta tüm trafiğin SSL üzerinden geçirilmesi için yapılandırmalar yapıyoruz.

Opyon Hosting..

Herkese ve her bütçeye uygun kesintisiz ve hızlı Hosting hizmeti sunuyoruz. Güçlü bir Web hosting sahibi olmanızı istiyoruz; bunun için çalışıyoruz ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırıyoruz.

%100 SSD Disk

Katı Hal Sürücüleri (SSD), Verilerinizi depolamak için mekanik parçalar yerine bellek yongalarından faydalanarak yüksek okuma ve yazma hızları sunar. Opyon hosting tüm sunucularında Katı Hal Sürücüleri kullanır.

cPanel Kontrol Paneli

Katı Hal Sürücüleri (SSD), Verilerinizi depolamak için mekanik parçalar yerine bellek yongalarından faydalanarak yüksek okuma ve yazma hızları sunar. Opyon hosting tüm sunucularında Katı Hal Sürücüleri kullanır.

Wordpress Uyumluluğu

Tüm hosting paketlerimiz dünyanın en çok kullanılan kişisel yönetim sistemi Wordpress ile %100 uyumludur. Aynı zamanda özel Wordpress temaları yapıyoruz.

Haftalık ve Aylık Yedekleme

Tüm PHP Hosting'lerimizde ücretsiz haftalık ve aylık yedekleme hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz dakika son yedeğinize geri dönebilirsiniz.

Bir web sitesinde yayınlanmak istenen dosyaların, dokümanların ve resimlerin internet kullanıcıları tarafından erişilmesini sağlayan güçlü ve her zaman erişilebilir olan bilgisayarlarda tutulmasıdır.

Bu sorunun cevabı web sitenizle doğru orantılıdır. Depolama alanı, aylık trafik ve donanım ihtiyacınızı belirlemeli, bu doğrultuda paketinizi seçmelisiniz. Bu konuda size yardımcı olmamıza izin verin, bizimle iletişime geçin. Doğru paketi birlikte belirleyelim.

Hosting Kullanım Şartları için burayı incelemelisiniz.

Hosting E-Mail Kullanım Şartları için burayı incelemelisiniz.

Limitsiz Hosting Kullanım Şartları için burayı incelemelisiniz.

Sunucular Netinternet Bilişim Teknolojileri AŞ verimerkezinde, İzmir/Türkiye konumunda barındırılmaktadır.

Ücret iadesi yapılmamaktadır.

Site taşıma hizmeti halihazırdaki Cpanel hosting sahipleri için geçerlidir.

Site taşıma yalnızca Cpanel'den Cpanel'e gerçekleştirilir. Hosting başına bir site taşınır, taşıma talebi paket satın alımından sonraki 5 gün içerisinde talep edilmelidir. Aksi taktirde taşıma işlemi için ekstra ücret talep edilir.