Hosting Çözümlerimiz

Bütçenize uygun güçlü ve düşük fiyatlı PHP Hosting hizmeti sunuyoruz.
Wordpress ile %100 uyumlu hosting hizmetimizle sitenizin hızını katlıyoruz ve isterseniz 190 ülkede sitenizi önbelleğe alarak dünyanın her yerinde daha hızlı açılmasını sağlıyoruz; Ddos saldırılarından koruyoruz.

Opyon Hosting Çözümleri

Neden Opyon Hosting?

Herkese ve her bütçeye uygun kesintisiz ve hızlı Hosting hizmeti sunuyoruz. Güçlü bir Web hosting sahibi olmanızı istiyoruz; bunun için çalışıyoruz ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırıyoruz.

Uygun Fiyat

İhtiyacınız olan hizmeti, en uygun fiyat ve kaliteyle sizlere sunuyoruz. Hatta projelerinize destek veriyoruz ve sponsorluğunu üstleniyoruz.

Yüksek Performans

Güçlü ve gelişmiş altyapımızla sizlere gözle görülür hız vaad ediyoruz. Türkiye'de bulunan sunucularımızla ulaşılabilirliğinizi artırıyoruz.

%99.98 Ulaşılabilirlik

Gelişmiş son teknoloji altyapımız sayesinde sitenizi her dakika, her saniye ulaşılabilir kılıyoruz. İsterseniz sitenizi 190 ülkede önbelleğe alıyoruz ve kesintisiz erişim sunuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Sorularınızı ve sorunlarınızı önemsiyoruz. Her dakika hizmet kalitemizi artırmak için çalışıyoruz. Sizlere en hızlı yanıtları sunup en hızlı şekilde sorununuzu çözüyoruz.

Yüksek Performans

Yüksek performanslı bir web sitesi sahibi olmanız için çabalıyoruz. Diğer Hosting firmalarının aksine bizler tüm paketlerimizde CPU kullanım sınırlaması uygulamıyoruz. CPU ve RAM donanımlarının tamamını sizlere sunuyoruz. Ve bunu yaparken kullandığımız izolasyon sistemi ile yoğunluktan etkilenmenizi engelliyoruz.

100% SSD Disk

Katı Hal Sürücüleri (SSD), Verilerinizi depolamak için mekanik parçalar yerine bellek yongalarından faydalanarak yüksek okuma ve yazma hızları sunar. Opyon hosting tüm sunucularında Katı Hal Sürücüleri kullanır.

Litespeed Web Servisi

Litespeed, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik özellikleri sunan bir Web Server türüdür. LiteSpeed genellikle yüksek ziyaretçiye sahip web siteleri tarafından sunucunun yükünü azaltmak amacıyla tercih edilmektedir.

CageFS İzolasyonu

Litespeed, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik özellikleri sunan bir Web Server türüdür. LiteSpeed genellikle yüksek ziyaretçiye sahip web siteleri tarafından sunucunun yükünü azaltmak amacıyla tercih edilmektedir.

Cloudlinux Limitlendirme

Litespeed, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik özellikleri sunan bir Web Server türüdür. LiteSpeed genellikle yüksek ziyaretçiye sahip web siteleri tarafından sunucunun yükünü azaltmak amacıyla tercih edilmektedir.

Yüksek Güvenlik

Güvenliğimizi, sizleri önemsediğimiz kadar önemsiyoruz. Kullandığımız güvenlik metodları ile sizleri koruyoruz ve saldırılardan etkilenmenizi engelliyoruz. Bütün altyapımızı 7 gün 24 saat her dakika izliyoruz ve oluşabilecek sorunlara anında müdahale ediyoruz.

Brute Force Koruması

Brute-Force yani kaba kuvvet saldırısı bir sistemin yada uygulamanın şifresini deneme-yanılma yoluyla bulma saldırısıdır. Güvenlik duvarımız anlık olarak bu saldırıları denetler ve engeller.

Gelişmiş Mod Security kuralları

Security Mod, web uygulamaları için geliştirilmiş açık kaynak kodlu güvenlik duvarıdır. Kullandığınız hosting paketi için saldırıları tespit eder ve engeller.

Cloudflare Desteği

Dilerseniz, CloudFlare ile sitenizi 190 ülkede önbelleğe alıp daha hızlı açılmasını sağlayabiliriz. Ayrıca DDOS saldırılarından sizleri koruyabiliriz. CloudFlare host adresini gizler ve saldırılardan korunursunuz.

Günlük Malmware ve Anlık CXS Taraması

Hosting paketlerimizin tamamında günlük Malmware taraması ve anlık CXS taraması gerçekleştiririz. Böylece Malmware ce CXS saldırılarından korunmuş olursunuz.

Yüksek Ayrıcalık

Opyon Hosting kullanmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz; bu düşünceyi müşterilerimiz sayesinde benimsedik. Sizlerin zamanını önemsiyoruz ve en kısa sürede sonuca ulaşmanız için çaba sarfediyoruz. Hosting paketinize 250'den fazla Script'i tek tıkla kurmanıza olanak sağlarken, ücretsiz SSL sertifikası, ücretsiz yedekleme gibi ücretsiz hizmetleri sizlere sunuyoruz.

cPanel Kontrol Paneli

Cpanel, Php tabanlı sitelerinizi host etmenize ve yönetmenize yardımcı olan, tüm dünyada en çok kullanılan ödüllü kontrol panelidir. Hosting hesabınız ile ilgili tüm işlemleri cPanel üzerinden yapabilirsiniz.

MultiPHP Yönetimi

MultiPHP yazılımı ile PHP sürümünü kendiniz seçebilirsiniz. Buda size, herhangi bir PHP sürümüyle yazılmış Script'inizi çalıştırma olanağı sunar.

Wordpress Uyumluluğu

Tüm hosting paketlerimiz dünyanın en çok kullanılan kişisel yönetim sistemi Wordpress ile %100 uyumludur. Aynı zamanda özel Wordpress temaları yapıyoruz.

Ücretsiz Hazır Scriptler

Tüm PHP Hosting'lerimizde 250'den fazla hazır yazılımı, hiç bir bilgiye bilgiye sahip olmadan tek tıkla kurabilirsiniz.

Haftalık ve Aylık Yedekleme

Tüm PHP Hosting'lerimizde ücretsiz haftalık ve aylık yedekleme hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz dakika son yedeğinize geri dönebilirsiniz.

Hızlı Destek

Sorunlarınıza çözüm odaklı bakıyoruz. Birbirinden farklı iletişim kanallarıyla bize ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Tüm Müşterilerimize Ücretsiz SSL Hizmeti Sunuyoruz.

Sitenizin güvenliğini, veri gizliliğini ve şifrelemeyi önemsiyoruz.
Bu yüzden sizlere ömür boyu ücretsiz SSL sertifikası hizmeti sunuyoruz. Hatta tüm trafiğin SSL üzerinden geçirilmesi için yapılandırmalar yapıyoruz.

Hosting Paketlerimiz

En temel prensibimiz, en kaliteli hizmeti mümkün olduğunca düşük fiyata sizlere sunmaktır. Aşağıda Hosting paketlerimiz bulunmakta; hangi paketin size uygun olduğundan emin değilseniz size yardımcı olmamıza müsade edin; şimdi bize ulaşın.

Başlangıç

Mini PHP Web Hosting
1 Aylık
4,99
TÜRK LİRASI
1 Site Barındırma

1 GB Disk Alanı

10 GB Aylık Trafik

1 Subdomain

1 E-Mail Hesabı

1 Veritabanı

2 Core CPU

2 GB ECC RAM

CPanel

Orta

PHP Web Hosting
1 Aylık
9,99
TÜRK LİRASI
1 Site Barındırma

50 GB Disk Alanı

500 GB Aylık Trafik

10 Subdomain

10 E-Mail Hesabı

10 Veritabanı

2 Core CPU

2 GB ECC RAM

CPanel

Limitsiz

Limitsiz PHP Web Hosting
1 Aylık
14,99
TÜRK LİRASI
1 Site Barındırma

Limitsiz Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

Limitsiz Subdomain

Limitsiz E-Mail Hesabı

Limitsiz Veritabanı

2 Core CPU

2 GB ECC RAM

CPanel

Wordpress

Wordpress Hosting
3 Aylık
19,99
TÜRK LİRASI
1 Site Barındırma

3 GB Disk Alanı

300 GB Aylık Trafik

3 Subdomain

3 E-Mail Hesabı

3 Veritabanı

2 Core CPU

2 GB ECC RAM

CPanel

Bir web sitesinde yayınlanmak istenen dosyaların, dokümanların ve resimlerin internet kullanıcıları tarafından erişilmesini sağlayan güçlü ve her zaman erişilebilir olan bilgisayarlarda tutulmasıdır.

Bu sorunun cevabı web sitenizle doğru orantılıdır. Depolama alanı, aylık trafik ve donanım ihtiyacınızı belirlemeli, bu doğrultuda paketinizi seçmelisiniz. Bu konuda size yardımcı olmamıza izin verin, bizimle iletişime geçin. Doğru paketi birlikte belirleyelim.

Hosting Kullanım Şartları için burayı incelemelisiniz.

Hosting E-Mail Kullanım Şartları için burayı incelemelisiniz.

Limitsiz Hosting Kullanım Şartları için burayı incelemelisiniz.

Sunucular Netinternet Bilişim Teknolojileri AŞ verimerkezinde, İzmir/Türkiye konumunda barındırılmaktadır.

Ücret iadesi yapılmamaktadır.

Site taşıma hizmeti halihazırdaki Cpanel hosting sahipleri için geçerlidir.

Site taşıma yalnızca Cpanel'den Cpanel'e gerçekleştirilir. Hosting başına bir site taşınır, taşıma talebi paket satın alımından sonraki 5 gün içerisinde talep edilmelidir. Aksi taktirde taşıma işlemi için ekstra ücret talep edilir.