Opyon Hakkımızda

Hakkımızda

Opyon olarak, başta Web tasarım olmak üzere hosting ve yedekleme çözümleri sunuyoruz. Ücretli ve ücretsiz çözümlerimizle sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için çalışıyoruz.

Konusunda uzman ve tecrübeli arkadaşlarımızla; Firmanız yada projeniz için web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız web siteleri için yada kendi scriptlerinizi barındırabilmeniz için %99 uptime garantili barındırma (hosting) hizmeti sunuyoruz. Verilerinizi önemsiyoruz ve ek ücretsiz hizmetler sunuyoruz.

Veri kaybından bizde hoşlanmıyoruz. Sizlere ücretli ve ücretsiz yedekleme hizmeti sunuyoruz, verilerinizi önemsiyoruz. Ücretli çözümlerimizle ek depolama alanları sunuyoruz ve sunucularınız fiziksel zarar görmüş olsa dahi verilerinizi korumuş oluyoruz.

Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden sizde faydalanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Opyon

Web tasarım, hosting yada yedekleme çözümleri sunuyoruz, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Hizmet kalitemizi her geçen gün artırıyoruz ve her gün daha da büyüyoruz, büyükçe daha iyi çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Vizyon 2020; Nesnelerin üzerine..

2020 nesnelerin interneti çağında müşterilerimize; kalite standartlarının üzerinde çözümler sunmak, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sektörümüzde çağın en iyisi olmak birincil hedefimizdir.

Misyonumuz

2020 nesnelerin interneti çağında; en etkili bilişim çözümlerini en kısa sürede müşteri memnuniyeti prensibiyle, müşterilerimize sunmak tek gayemizdir.