Django; size en iyi web çözümünü sunmamız için geliştirildi.

Web uygulamanız, projeniz ve firmanız için size özel 100% responsive Django tabanlı web siteleri yapıyoruz.

Hızlı, güvenli ve güçlü Django, Opyon gücüyle birleştiğinde muazzam işler ortaya çıkarabilir. Yüksek performanslı ve özel yönetim paneline sahip Django tabanlı bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız hemen şimdi fiyat teklifi alın!

Django'yla Tanışın

Django, Python programlama dilini kullanarak web uygulamaları oluşturmak amacıyla geliştirildi. Django 14 yıldır gelişimini sürdürüyor ve bir çok kez test edildi. Spesifik ve güvenlik gerektiren bir çok Web projesinde Django kullanıldı.

Hızlıdır

Django, Laravel gibi rakiplerinden çok daha hızlıdır. Lazy Loading, bir nesnenin gerekli olması durumunda çağırılması anlamına gelir. Django ise bu yapı üzerine inşa edilmiştir. Bu da daha hızlı sorgular ve sonuçları anlamına gelir.

Güçlüdür

Django güçlüdür. Örneğin, Disqus gücünü Django’dan alır ve ayda 8 milyar, saniyede 45.000 sayfa gösterimi yapar. Yüksek performanslı bir web uygulamasına/sitesine ihtiyacınız varsa Django ilk tercihiniz olmalıdır.

Güvenlidir

Django açık kaynaklıdır ve incelemeye açıktır. Yapısı gereği geliştiricisinin güvenlik hataları yapmasına izin vermez. SQL, CSRF gibi açıklardan etkilenmenizi engeller.

Performans, hız ve güvenlik gerektiren Web uygulamanız/siteniz için en ideal çözüm Django'dur. Sağlam, dayanıklı ve sürekli güncellenen Django, her geçen gün daha fazla geliştiriciye ulaşıyor ve daha fazla firma Django'yu tercih ediyor.

Büyük projeler içindir

Projenizin yüksek trafiği olacaksa ve anlık çok fazla sorgu gerektiriyorsa ve bunun yanında verilerin gizliliği önem arz ediyorsa, Django en doğru tercihtir. Django yapısı gereği en yoğun zamanlarda bile yüksek performans sunar.

Esnektir

Django her şey için hazırdır. Django kullanabilmeniz için büyük bir projenizin olması gerekmiyor. Aklınızdakileri Django ile yapılabiliriz. Projenizin, teslim edildikten sonraki güncellemeleri ve optimizasyonları tarafımızca yapılır ve her zaman projeniz son teknoloji kalır.

Kolay yönetilebilir

Django basit ve temiz arayüzlü yönetici paneliyle gelir. Bu panel, içeriklerinizi yönetmeniz ve düzenleyebilmeniz içindir. Tüm cihazlarla uyumlu olan bu paneli kullanabilmek için telefon kullanmayı bilmek yeterli.

Bir çok sitede ve projede Django Kullanıldı

Devler Django'yu tercih etti;
Her gün binlerce Django tabanlı proje yayına alınıyor.

Django Tabanlı Sitenizi Birlikte Yapalım!

Projenizi yada Web uygulamanızı yahut firmanızın Web sitesini Django ile yapalım!

Opyon Server Backup + Django

Django, Linux sunucularda Opyon Server Backup ile şimdi daha güçlü!
Tüm Django sunucularımıza ücretsiz yedekleme hizmeti sunuyoruz.

Django, Python programlama diliyle geliştirilmiş yüksek seviyeli Web çatısıdır.

Web uygulaması yada web sitesi için programlama dili alternatifleri çok fazladır. PHP, ASP.NET, Ruby, Python vs. Bir de bu dillerin çatılarını vardır. Flask, Laravel, Django gibi.

Bu çatıları birbirleriyle kıyaslamak doğru olmaz, fakat her projeye uygun hazırlanmış Django, rakiplerini gücü ve performansıyla geride bırakabilir. Performans ve güvenlik üzerine inşa edilmiş projelerde Django tercih edilir. İnstagram, Google, Disqus gibi sitelerde Django kullanıldı.

Elbette. Yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlu sunucularımızla, Django sunucu hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda kurulumunu ve yapılandırmalarını biz yapıyoruz. Sunucularda, ücretsiz yedekleme hizmeti ve Ddos koruması sunuyoruz.

Maalesef bunu yapamazsınız. Django, çalışmak için bir sunucuya ihtiyaç duyar.

Bu; donanım ve lokasyon tercihlerine göre değişebilir. Django için fiyat teklifi istediğinizde, sunucu masrafları size sunulur.

Django kendine has bir yönetim paneliyle gelir. Tüm veri işlemlerinizi bu panel yardımıyla hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Panel hakkındaki bilgilendirmeleri teslim sonrasında yaparız.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Django projeniz teslim edildikten sonra, bir süre sunucunuzu takip ederiz. Güvenlik ve Performans sorunlarını tespit ederiz ve çözüme kavuştururuz. Django güncellemelerini projeniz ile entegre ederiz ve sitenizin altyapısı her zaman güncel kalır.